ΑΡΚΑΔΙΑΔΗΜΟΣ ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣΠΟΛΙΤΙΚΗΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΝΕΑΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝΤΟΠΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ
Βίντεο ευχών του Δημάρχου Βόρειας Κυνουρίας Γιώργου Καμπύλη
![Ea3d2dfd8f5447928dcacf279626cf2a Xl](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2023/04/ea3d2dfd8f5447928dcacf279626cf2a_XL-780x470.jpg)
Αγαπητοί συμπολίτες,
Φίλες και φίλοι
Αυτές τις άγιες μέρες, όλοι περιμένουμε την κορύφωση του Θείου δράματος που έρχεται να μας λυτρώσει και να μας θυμίσει την πνευματική μας σχέση με τον Θεό και τον άνθρωπο.
Προσμένοντας την ώρα που θα χτυπήσουν χαρμόσυνα οι καμπάνες και με βαθιά πίστη ότι τον Γολγοθά διαδέχεται πάντοτε η Ανάσταση, εύχομαι σε όλους υγεία, γαλήνη, ευημερία και ειρήνη.
Το χαρμόσυνο μήνυμα της Ανάστασης του Κυρίου να δώσει τη δύναμη και τη φώτιση στον λαό μας να ξεπεράσει τα οποιαδήποτε προβλήματα. Η αλληλεγγύη και η αγάπη προς τον συνάνθρωπο να είναι οδηγός σε κάθε μας βήμα.
Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα.