Γιορτή τσίπουρου στο Παλαιοχώρι Γορτυνίας!
![Shot Ga670da3f7 640](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2023/11/shot-ga670da3f7_640.jpg)
Το διοικητικό συμβούλιο του συλλόγου είναι στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσει ότι σκοπεύει και φέτος να διοργανώσει για μια ακόμη χρονιά τη γιορτή του τσίπουρου.
Η γιορτή θα γίνει με μια μικρή αλλαγή στην ημερομηνία, όλα αυτά τα χρόνια γινόταν την τελευταία Κυριακή του Οκτωβρίου φέτος θα πραγματοποιηθεί το διήμερο 4 και 5 Νοεμβρίου.
Ο σύλλογος διατίθεται να διοργανώσει μονοήμερη εκδρομή την Κυριακή 5 του μήνα για όσους από τους συμπατριώτες μας θέλουν να παρευρεθούν.
Το εισιτήριο μαζί με το φαγητό ανέρχεται στο ποσό των 25€ το άτομο.
Για πληροφορίες απευθυνθείτε στον γραμματέα του συλλόγου Χρήστο Νακόπουλο 6934014714 απογευματινές ώρες. Σας περιμένουμε με μεγάλη χαρά στο όμορφο χωριό μας.
Πολιτιστικός Σύλλογος Παλαιοχωρίου Δημητσάνας «Οι Άγιοι Απόστολοι»
![395450064 2637420243081584 6354326665703539506 n](https://www.kalimera-arkadia.gr/images/395450064_2637420243081584_6354326665703539506_n.jpg)