Δυνατά ο Δημήτρης Πτωχός και στην Αρκαδία: «Το όραμά σας, δέσμευσή μου» (pics)
![Dsc 0118 950x533 1](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0118-950x533-1-780x470.jpg)
Με το αποτύπωμα της παρουσίας του να είναι ιδιαίτερα θετικό και αυτό μάλιστα να αξιολογείται αντίστοιχα από τους πολίτες της Πελοποννήσου, συνεχίζει την πορεία του προς την κοινωνία ο Δημήτρης Πτωχός.
Έχοντας στο πλευρό του το Βουλευτή Αρκαδίας Κώστα Βλάση, καθ’ όλη τη διάρκεια της σημερινής του περιοδείας, ο υποψήφιος Περιφερειάρχης και επικεφαλής της παράταξης «Η Πελοπόννησος Μπροστά» επισκέφτηκε το Λεωνίδιο και τον Τυρό του Δήμου Νότιας Κυνουρίας.
Ο Δημήτρης Πτωχός από τον Τυρό δήλωσε:
«Αυτή τη μάχη θα την κερδίσουμε όλοι μαζί. Η Πελοπόννησος θα πάει μπροστά! Με συγκεκριμένο σχέδιο, με στόχευση, με έργα υποδομής. Και πάνω απ’ όλα: ακούγοντας εσάς, τους πρωταγωνιστές, τον κόσμο που ονειρεύεται και ζει στην πανέμορφη, ιστορική και περήφανη Αρκαδία. Το Λεωνίδιο και ο Τυρός θα ξαναμπούν στον χάρτη της ανάπτυξης. Το όραμά σας, δέσμευσή μου».
best-tv.gr