ΔΗΜΟΣ ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣΠΟΛΙΤΙΚΗΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ για τη Νότια Κυνουρία Εγκαίνια Εκλογικού Γραφείου
![378199937 252932973846453 269995620568347903 N](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2023/09/378199937_252932973846453_269995620568347903_n.jpg)
![](https://leonidio24.gr/wp-content/uploads/2023/09/image.png)
Ο Ανεξάρτητος Συνδυασμός “ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ για τη Νότια Κυνουρία” και ο υποψήφιος Δήμαρχος Νότιας Κυνουρίας Μανώλης Δολιανίτης σας προσκαλούν την Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 20:00 στα εγκαίνια του εκλογικού μας γραφείου (απέναντι από το Λογιστικό Γραφείο Δολιανίτη).Μπορούμε Καλύτερα – Αξίζουμε Περισσότερα.