ΔΗΜΟΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣΕΛΛΑΔΑΕΛΛΑΔΑΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ο Δήμος Τρίπολης διαθέτει ένα από τα πιο σύγχρονα και πρότυπα καταφύγια αδέσποτων ζώων συντροφιάς της χώρας μας.
![428179834 819353763536569 2927269104630839624 N](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2024/02/428179834_819353763536569_2927269104630839624_n-780x470.jpg)
Ο Δήμος Τρίπολης διαθέτει ένα από τα πιο σύγχρονα και πρότυπα καταφύγια αδέσποτων ζώων συντροφιάς της χώρας μας.Έχουν ήδη ξεκινήσει δράσεις, μέσω των οποίων ενημερώνεται και ευαισθητοποιείται ο κόσμος σε θέματα υιοθεσίας, στήριξης και φροντίδας των αδέσποτων ζώων.
Ευχαριστούμε, λοιπόν, τη συντονίστρια για θέματα φιλοζωίας της Νέας Δημοκρατίας κα. Δώρα Λοΐζου για την επίσκεψη της στη δομή, την εποικοδομητική συζήτηση για θέματα εθελοντισμού κι όχι μόνο και την θερμή αποτύπωση όσων αποκόμισε.Ακολουθεί το κείμενο :
Παρακολουθήστε αυτό το βίντεο https://www.facebook.com/share/p/7wbTjj9E2qyN1EMk/?mibextid=WC7FNe
#volunteer#εθελοντισμός#κανένα_ζώο_κακοποιημένο#κανένα_ζώο_αδέσποτο
![Image 1](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-1-819x1024.png)
![Image 2](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-2-1024x821.png)
![Image 3](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-3-879x1024.png)
![Image 4](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-4-865x1024.png)
![Image 5](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-5-1024x777.png)
.