ΑΡΚΑΔΙΑΔΗΜΟΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
Το μήνυμα συμπαράστασης των παιδιών του 2ου Πρότυπου Γυμνασίου Τρίπολης
![2ο ΓΕΛ](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2023/03/2ο-ΓΕΛ-780x470.jpg)
Το δικό τους μήνυμα, έστειλαν οι μαθητές και οι μαθήτριες του 2ου Πρότυπου Γυμνασίου της Τρίπολης, με αφορμή το τραγικό σιδηροδρομικό δυστύχημα των Τεμπών. Ένα μήνυμα συμπαράστασης και αλληλεγγύης στις οικογένειες των θυμάτων του τραγικού αυτού δυστυχήματος, αλλά και σ’ αυτές των αγνοουμένων.
Ένα ηχηρό μήνυμα συμπαράστασης στους τραυματίες και στις οικογένειές τους. Συγχρόνως και ένα μήνυμα, με πολλούς ακόμα αποδέκτες.