ΑΡΚΑΔΙΑΚΟΙΝΩΝΙΚΑΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Το Σωματείο Πυροσβεστών Αργολίδας – Αρκαδίας έκοψε την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του στο Άργος
![323908567 711869110351098 4548887436025487741 N (1)](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2023/01/323908567_711869110351098_4548887436025487741_n-1.jpg)
Το Σωματείο Σωματείο Πυροσβεστών Αργολίδας Αρκαδίας την Δευτέρα 23 Ιανουαρίου έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του στο Εργατικό Κέντρο Αργολίδας στο Άργος.
Την πίτα ευλόγησε ο εθελοντής Πυρονόμος και ιερέας π. Ιωάννης ΜητροσύληςΣτην λιτή εκδήλωση παρευρέθηκαν το Δ.Σ. και μέλη του Σωματείου καθώς και ο Πρόεδρος του Πανελλαδικού Σωματείου Κώστα Παπαντώνης.