ΑΡΚΑΔΙΑΚΟΙΝΩΝΙΚΑΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΝΕΑΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝΣΥΛΛΟΓΟΙ
Χριστουγεννιάτικη γιορτή στο Ελαιοχώρι
Ο Φιλοπρόοδος Όμιλος Ελαιοχωρίου προσκαλεί μικρούς και μεγάλους την Κυριακή 25 Δεκεμβρίου στις 18:00 στην πλατεία του χωριού μας για να γιορτάσουμε μαζί τα Χριστούγεννα με παραδοσιακό τσουκαλοκαυτό, βραστό, σουβλάκια και πίτσες!
Η γιορτή είναι ανοιχτή για όλους, Ελαιοχωρήτες και μη! Θα χαρούμε να σας δούμε όλους στη γιορτή μας!