ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Η ΕΠΣ Αργολίδας ανακοίνωσε την αναστολή όλων των αθλητικών δραστηριοτήτων εις ένδειξη πένθους
![Nayplio 750x375](https://arcadiatv.gr/wp-content/uploads/2023/02/nayplio-750x375-1.jpg)
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση: “Με απόφαση του Προέδρου και του Δ.Σ της Ε.Π.Σ. Αργολίδας εις ένδειξη πένθους για τον άδικο χαμό του ποδοσφαιριστή, ΣΑΚΗ ΣΑΡΑΝΤΗ αναστέλλονται για σήμερα 30 /01/2023 όλες οι αθλητικές δραστηριότητες( προπονήσεις Προεθνικών Ομάδων Κ-14, Κ-16, φιλικοί αγώνες, προπονήσεις ομάδων, προπονήσεις club) που έχουν σχέση με το ποδόσφαιρο.Την επόμενη αγωνιστική 03-04/02/2023 σε όλους τους αγώνες της Ένωσής μας θα τηρηθεί 1(ενός λεπτού) σιγή και όλες οι ομάδες θα αγωνισθούν με μαύρα περιβραχιόνια”.